Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 30.06.2024

Pracownik produkcji

  • Umowa o pracę
    4 400 zł brutto / mies.
  • Bieruń, śląskie pow. bieruńsko-lędziński

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Producent żywności Buchcik s.c. Dariusz Tkocz, Jacek Sidek - Kluski na parze to nasz główny produkt,
którym przez ostatnie lata zdobywamy lokalny i ogólnopolski rynek
oraz który każdego dnia cieszy tysiące naszych klientów.

Jesteśmy jednym z największych producentów parowanych produktów w Polsce. Na rynku działamy od 20 lat.

Poszukujemy osób w różnym wieku, Pań i Panów, na stanowisko:pracownika produkcji. Praca na cały etat, w systemie trzech zmian po 8 godzin:

6:00-14:00;14:00-22:00,22:00-6:00. Zapewniamy badania lekarskie,szkolenie oraz odzież roboczą.

Nie masz doswiadczenia? Żaden problem - wszystkiego Cię nauczymy!

Dołącz do Naszego zespołu.

Miejsce pracy: Bieruń ul.Oświęcimska 398C.

Zakres obowiązków

  • Praca na linii produkcyjnej
  • Produkcja żywności
  • Praca zgodna z instrukcjami na stanowisku pracy
  • Prace manualne, obsługa maszyn i urzadzeń
  • Realizaja założonych planów produkcyjnych
  • Kontrola wizualna wyprodukowanych wyrobów
  • Pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność,sumienność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy (dodatkowe zmiany)
  • Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Oferujemy

  • Praca na cały etat
  • 4400zł/mies.brutto + premie weekendowe
  • Praca w miłej atmosferze w zgranym zespole
  • Odzież robocza
  • Badania lekarskie
  • Praca w systemie trzech zmian.
  • Administratorem danych osobowych jest Buchcik sp. z o.o. 43-150 Bieruń ul. Oświęcimska 398c, NIP: 6272473796. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Buchcik sp.z o.o. 43-150 Bieruń ul. Oświęcimska 398c, NIP: 6272473796 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa