Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 27.06.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Konsultant ds. sprzedaży i rekrutacji (Sprzedaż i Marketing)

  • Łódź, łódzkie

Specjalista ds. sprzedaży

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Do naszego zespołu Professional Talent Solutions poszukujemy obecnie doświadczonej osoby, chętnej do zdobycia nowych doświadczeń lub dalszego rozwoju w obszarze sprzedaży i realizacji usług rekrutacyjnych.

W Randstad Professional Talent Solutions realizujemy rekrutacje specjalistyczne, white collar do różnych branż. Dołączając do nas obejmiesz konretną specjalizacje m.in. Finanse&Księgowość, Sprzedaż&Marketing, Inżyniera&Obsługa klienta.

Zapraszamy do rozwój o roli Konsultanta lub Starszego Konsultanta w Randstad!

Zakres obowiązków

  • działania sprzedażowe kierowane do klientów biznesowych (region województwa mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i świętokrzystkiego)
  • prowadzenie negocjacji, badania potrzeb, spotkań biznesowych z klientami
  • realizacja rekrutacji dla klientów, działania po-sprzedażowe
  • samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w ramach dedykowanej specjalizacji
  • budowanie silnej pozycji Randstad jako partnera biznesowego, doradcy w obszarze rekrutacji
  • bieżące pozyskiwanie informacji o rynku pracy związanych z daną branżą/ specjalizacją i jej specyfice, trendach, stawkach wynagrodzeń i innych istotnych elementach związanych z rekrutacją i zatrudnianiem kandydatów
  • bieżące raportowanie działań w CRM i ATS

Wymagania

  • doświadczeń zdobytych w agencji rekrutacyjnej z silnym ukierowunkowaniem na role sprzedażowo-rekrutacyjną, lub doświadczeń w sprzedaży usług B2B i chęcią rozwoju w rekrutacji
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej pracy z klientami biznesowymi
  • chęci do wyspecjalizowania się w rekrutacjach z danego obszaru
  • samodzielności w działaniu oraz proaktywności
  • umiejętności pracy na celach
  • umiejętności efektywnej współpracy z klientami
  • umiejętności pracy zespołowej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - początkowo okres próbny 3 miesiące
  • hybrydowy tryb pracy (w zależności od lokalizacji może być to 1-2 razy w tygodniu, lub 1-2 razy w miesiącu)
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i możliwości rozwoju swoich kompetencji (szkolenia stacjonarne/online, webinary, Akademia rekrutacji i sprzedaży)
  • wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy w cyklu miesięcznym
  • szeroki wachlarz benefitów: (prywatna opieka medyczna, darmowy dostęp do ebooków, udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej, darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego, możliwość dofinansowania studiów aż do 50 % lub kursów specjalistycznych, ubezpieczenie na życie, tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny, dodatkowe dni urlopu, parkiet weterynaryjny i to nie wszystko!)
  • możliwość działania w dobrej sprawie, u nas masz dodatkowy dzień wolny w roku, który możesz wykorzystać na wolontariat
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), czy sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertami Randstad
  • możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener, coach kariery, audytor
  • proces rekrutacyjny początkowo prowadzimy zdalnie by docelowo zaprosić na spotkanie w biurze
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa