e-work HR Company Poland

Specjalista ds. kadr i płac

  • Zgierz, łódzkie pow. zgierski

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze swoich klientów poszukuje Specjalisty ds. kadr i płac

miejsce pracy: Zgierz

Zakres obowiązków

Opis stanowiska:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy
  • Prowadzenie administracji personalnej, w tym akt osobowych oraz sporządzanie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
  • Sporządzanie raportów i deklaracji: ZUS, PIT, PFRON, GUS;
  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu pracowników, zaświadczeń Z-3, RP-7,
  • Rozliczanie czasu pracy a także prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich oraz ich prawidłowe rozliczanie,
  • Prowadzenie egzekucji komorniczych,Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, PIP, GUS, UP, PPK);

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Zaawansowana znajomość programu Płatnik, platformy PUE, GUS, PFRON oraz pakietu MS Office (szczególnie Excel).
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Zatrudnienie na 6 miesięcy w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca od poniedziałku do piątku- rozpoczęcie pracy między 7:00, a 9:00 :)
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie kolegów z zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV.

Skontaktujemy się i porozmawiamy o ofercie pracy.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest e-work HR Company Poland Sp. z o.o. 90-117 Łódź Narutowicza 7/9, NIP: 7262395049. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • 1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
    2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)