• Umowa o pracę
    6 400-6 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zatrudnimy kierowcę, magazyniera do firmy piekarniczej w Warszawie.

Magazyn na Białołęce, zakres dostaw - Warszawa

Zakres obowiązków

Obowiązki:

• Zapewnienie dostępności zapasów.

• Utrzymanie czystości w magazynie i odpowiednie rozmieszczanie towarów.

• Transport produktów cukierniczych i surowców z centralnego magazynu znajdującego się przy ul. Marywilska 26, Warszawa, do różnych wyznaczonych miejsc docelowych.

• Zapewnienie właściwego załadunku i rozładunku towarów w celu zapobiegania uszkodzeniom.

• Ścisłe przestrzeganie harmonogramu dostaw i ustalonych tras.

• Utrzymywanie wysokiego poziomu higieny i czystości pojazdu.

• Okresowe sprawdzanie pojazdu, aby zapewnić jego prawidłowe funkcjonowanie i zgłaszanie wszelkich problemów technicznych kierownikowi transportu.

• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa drogowego i lokalnych przepisów.

Wymagania

• Prawo jazdy kategorii B.

• Wymagane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów komercyjnych.

• Umiejętność przestrzegania pisemnych i ustnych instrukcji w języku polskim oraz podstawowa znajomość języka angielskiego.

• Niezawodność, punktualność i silne poczucie odpowiedzialności.

• badania na nosicielstwo sanepid - warunek konieczny

Oferujemy

Harmonogram pracy:

• Poniedziałek - piątek, od 5:00 do 13:00.

• Łącznie 160 godzin miesięcznie, z 8-godzinnym dniem pracy.

Oferta finansowa:

• Wynagrodzenie: 6500 PLN brutto miesięcznie, umowa o pracę

Korzyści:

• Możliwość pracy w dynamicznym i stabilnym środowisku.

• Wyposażenie robocze i uniformy zapewnione przez firmę.

• Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego szkolenia.

  • Administratorem danych osobowych jest Luca Polonia sp. z o.o. 00-515 Warszawa Żurawia 22 / 704, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Luca Polonia sp. z o.o. 00-515 Warszawa Żurawia 22 / 704, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)