Nowy DrewHome Sp. z o.o.

Doradca klienta ds. budowy domu

  • Umowa o pracę
    7 000-12 000 zł brutto / mies.
  • Bielsko-Biała, śląskie

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę, kontrakt b2b

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca zdalna

Praca od zaraz

W związku z rozwojem firmy DrewHOME poszukujemy energicznej i nastawionej na osiągnięcie sukcesu osoby na stanowisko doradcy klienta.

Czym się zajmujemy?

W DrewHome® budujemy domy szkieletowe, ale to nie wszystko co robimy dla inwestorów i świata wokół nas. Wierzymy bowiem, że dzięki używaniu naturalnych, najwyższej jakości materiałów, budując wymarzony dom, przyczyniamy się także do dbania o otoczenie, a wraz z nim o naszą planetę. Rozpowszechnianie wiedzy o tym jak działa dom szkieletowy i jak powinna przebiegać prawidłowa budowa domu szkieletowego, wpisaliśmy nawet w misję naszej firmy – im więcej bowiem osób zrozumie i zdecyduje się na energooszczędne domy szkieletowe, tym lepiej dla nas i następnych pokoleń. Na stronie https://www.drewhome.com.pl/  możesz poznać lepiej naszą firmę i to jak działamy oraz domy szkieletowe budowane przez DrewHome® i technologię, która się za nimi kryje.

Zakres obowiązków

  • Obsługa klientów w zakresie procesu budowy domu

  • Poszukiwanie klientów

  • Bieżący monitoring rynku nieruchomości ( budowy domu) i otoczenia konkurencyjnego.

  • Informowanie klientów o aktualnej ofercie

  • Systematyczna praca z bazą klientów firmy

  • Przygotowywanie raportów

  • Umawianie i koordynowanie planu spotkań z klientami

Wymagania

  • Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju
  • Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

  • Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu

  • Umiejętności słuchania

  • Determinacji w realizacji celów i pracowitości

  • Przedsiębiorczości, kreatywności, zaangażowania.

Doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Mile widziana znajomość budownictwa.

Oferujemy

  • kompleksowe wdrożenie i naukę od podstaw

  • sprawdzone, praktyczne know-how

  • komfortowe miejsce pracy

  • laptop, telefon

  • wysokie stawki prowizyjne

  • miła atmosferę :)
  • Administratorem danych osobowych jest GRUPA DREWHOME SP. Z O.O. SP. K. 300 ŻYWIEC 34-300 ŻYWIEC UL. WESOŁA 43 34-, NIP: 5532520978. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRUPA DREWHOME SP. Z O.O. SP. K. 300 ŻYWIEC 34-300 ŻYWIEC UL. WESOŁA 43 34-, NIP: 5532520978 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)