• Warszawa, mazowieckie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

ARCELORMITTAL WARSZAWA SP Z O O

W ramach otwartej rekrutacji ArcelorMittal Warszawa zaprasza do aplikowania na stanowisko elektryka.

Zakres obowiązków

  • przeprowadzanie przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń elektroenergetycznych,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
  • wprowadzaniemciągłych ulepszeń mających na celu poprawę niezawodności oraz optymalizację procesu produkcyjnego.

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (kierunek elektryczny lub pokrewne),
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • aktualne uprawnienia SEP min. do 1kV,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej w dziale UR- mile widziane.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, liczne szkolenia, zdobywanie kolejnych uprawnień,
  • możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym,
  • pakiet medyczny PZU Zdrowie,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dopłatę do ubezpieczenia Generali,
  • dodatkowy dzień wolny (4 maja to nasze święto - Dzień Hutnika),
  • pracę w dogodnej lokalizacji – tuż obok stacji metra Młociny.
  • Administratorem danych osobowych jest ARCELORMITTAL WARSZAWA SP Z O O 01-949 Warszawa ul. Kasprowicza 132, NIP: 1180016775. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów tej rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)