ABISAL Sp. z o.o.

Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży

  • Zabrze, śląskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Abisal Sp. z o.o. to firma rodzinna, która od ponad 30 lat podbija rynek sportowy i turystyczny. Nasze produkty, dostępne pod markami HMS, One Fitness i Nils, są cenione zarówno w Polsce, jak i w ponad 20 krajach europejskich. Pracujemy w młodym, zgranym zespole, który ceni innowacyjność, kreatywność i dobrą atmosferę. Organizujemy regularne imprezy integracyjne, nie mamy dress code'u i oferujemy naszym pracownikom zniżki na produkty oraz dofinansowanie do lunchów.

Rozwijaj swoje umiejętności jako Handlowiec w Abisal!

Lokalizacja: Zabrze

Zakres obowiązków

  • Opieka nad dotychczasowymi klientami i rozwijanie długotrwałych relacji.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, szczególnie siłowni fitness.
  • Profesjonalne doradztwo sprzedażowe oparte na rozpoznawaniu potrzeb klientów.
  • Raportowanie, analiza i planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy na rynku.
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami w ramach private label.

Wymagania

To stanowisko czeka na Ciebie, jeżeli:

  • Masz wykształcenie wyższe.
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży.
  • Wykazujesz inicjatywę, przedsiębiorczość oraz kreatywność.
  • Znasz branżę sportową (będzie to dodatkowy atut).
  • Znasz programy MS Office na poziomie średniozaawansowanym.
  • Masz doskonałe umiejętności komunikacyjne, potrafisz pracować w zespole i pod presją czasu.
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu produktami marek własnych (mile widziane).
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.
  • Brak dress code'u i regularne imprezy integracyjne.
  • Zniżki na produkty firmowe i dofinansowanie do lunchów.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze!

  • Administratorem danych osobowych jest ABISAL Sp. z o.o. 41-905 Bytom Św. Elżbiety 6, NIP: 6260000945. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ABISAL Sp. z o.o. z siedzibą w Bytomiu, ul. Św. Elżbiety 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 1001, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)