Bergman Deutschland

Operator maszyn / Mechanik

  • Umowa o pracę
    10 800-10 800 zł brutto / mies.
  • Niemcy zagranica

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

BERGMAN Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering nieprzerwanie od 2012 zatrudnia kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników z Polski dla niemieckich firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, elektromobilność, budowa maszyn, metalurgia, tworzywa sztuczne, logistyka, elektrotechnika, elektronika.

Ihr Spezialist im Fachkräftebereich!

Rekrutujemy dla niemieckiego zakładu z branży metalowej, specjalizującego się w formowaniu na zimno stali i aluminium oraz znanego poddostawcy również dla branży motoryzacyjnej

Zakres obowiązków

  • Ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych (m.in. prasy wielostopniowe, walce, ostrzarki)
  • Kontrola jakości produktów z wykorzystaniem narzędzi pomiarowych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Czyszczenie oraz konserwacja sprzętu
  • Sprawdzanie funkcjonalności i dokładności używanego sprzętu produkcyjnego

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne jako mechanik przemysłowy, mechanik obróbki skrawaniem, ślusarz lub pokrewne z gotowością do długoterminowego wdrożenia w obsługę konkretnych maszyn na zakładzie
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi sprzętu pomiarowego
  • Zdolności manualne i umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Chemnitz w Niemczech

Oferujemy

  • Atrakcyjną lokalizację pracy (ok. 150 km od polskiej granicy)
  • Stabilne zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie BERGMAN Deutschland GmbH
  • Pracę u naszego klienta – profesjonalisty w obróbce metalu m.in. dla branży motoryzacyjnej
  • Organizację i pokrycie kosztów zakwaterowania
  • Wynagrodzenie w wysokości 17€ brutto za godzinę
  • Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w godzinach nocnych 25%, w niedziele 50% oraz święta 100%
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów (stała opieka polskojęzycznego Koordynatora)
  • Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny (ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, opieka medyczna)
  • Wsparcie w uzyskaniu meldunku (w tym Steuer-ID) oraz zasiłku na dzieci (Kindergeld)
  • Program poleceń pracowniczych – Poleć nas!
  • Gwarantowany urlop wypoczynkowy (25-30 dni na rok)
  • Możliwość uzyskania dodatkowych benefitów (np. kart paliwowych) przy współpracy z Koordynatorem
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze
  • Możliwość długoterminowej współpracy
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Informacja na temat administratora danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
  • Informacja o przetwarzaniu danych znajduje się w linku aplikacyjnym.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)