Mariusz Dziuba AnMar

Malarz , wykonczenia wnetrz 24 euro

  • Niemcy zagranica

Malarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (nr.cert.12445). Działamy od 2015 roku.

Specjalizujemy się w rekrutacji na stanowiska tj; elektryk,  hydraulik, ślusarz, spawacz, malarz, monter klimatyzacji i wentylacji, pracownicy produkcyjni i wiele innych w zależności od potrzeb Pracodawcy.

Działamy głównie na niemieckim rynku pracy.

Zapraszamy do współpracy !

AnMar (nr.cert.12445) poszukuje dla swojecgo niemieckiego kontrahenta Malarzy / tapeciarzy / osób do wykończeń wnętrz

Zakres obowiązków

- prace remontowe,

- prace malaraskie

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie w zawodzie,
- znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym wykonywanie pracy,
- możliwość pracy w teamie,
- zdyscyplinowanie,

- samochód będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

- wynagrodzenie od 18 - 25 euro brutto ( w zależności od oferty pracy)
- różne lokalizacje pracy na terenie Niemiec ( w zależności od oferty)
- umowa o prace zawarta z niemieckim Pracodawcą,
- opieka polskiego koordynatora,
- zakwaterowanie / pokoje jednoosobowe
- terminowość wypłaty wynagrodzenia, zaliczki
- premie,

  • Administratorem danych osobowych jest "AnMar" Mariusz Dziuba 42-440 Ogrodzieniec Słoneczna 4, NIP: 6492020938. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)