Pracownik Produkcji Okien i Drzwi - Praca Niemcy

  • Umowa o pracę
    10 500-11 500 zł brutto / mies.
  • Niemcy zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.

Lider wśród Pracodawców na Dolnym Śląsku, dla swoich Klientów z Niemiec poszukuje Pracowników na stanowisko:

Pracownik Produkcji Okien i Drzwi

lokalizacja: Burbach

Zatrudniamy ponad 850 Osób. Dołącz do NAS.

Kontrahent to nowoczesny zakład produkcyjny zajmujący się produkcją okien i drzwi

NIE JEST WYMAGANE DOŚWIADCZENIE - PRACOWNIK ZOSTANIE PRZYUCZONY

Zakres obowiązków

Zakres prac:

- Praca przy produkcji okien i drzwi Aluminium

- Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

- Cięcie profili, przygotowanie stali

- Zgrzewanie profili, montaż skrzydeł okiennych, szklenie

- Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagania

Oczekujemy:

- chęci do pracy i zaangażowania,

- dyspozycyjności,

- własnego auta na wyjazd

Oferujemy

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

- Stawkę 13,80 Euro/h Brutto - po okresie wdrożenia 14,20 dla Osób bez znajomości języka niemieckiego,

-Stawkę 15,50 Euro/h Brutto - dla osób ze znajomością języka niemieckiego,

-bezpłatne zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy,

-polską umowę o pracę tymczasową,

-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,

-możliwość otrzymania zaliczki,

-dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,

-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,

-możliwość długoterminowej współpracy,

-opiekę ze strony biura polskiego,

-świadczenia Kindergeld,

  • Administratorem danych osobowych jest MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. 59-220 Legnica ul. Zamkowa 8, NIP: 6912503509. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. 59-220 Legnica ul. Zamkowa 8, NIP: 6912503509 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)