• Bielsko-Biała, śląskie

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Trelleborg jest światowym liderem w dziedzinie inżynieryjnych rozwiązań polimerowych dla niemal każdej branży na świecie. Jesteśmy tam, gdzie jesteśmy, ponieważ nasze talenty doprowadziły nas tutaj. Czyniąc innowacyjność i rozwój aplikacji możliwymi, przy wykorzystaniu inżynierii polimerowej, Trelleborg ściśle współpracuje z wiodącymi markami w branży, aby przyspieszyć ich rozwój oraz napędzać ich biznes, jednocześnie kształtując przemysł i postęp, który przyniesie korzyści społeczności w nadchodzących, ekscytujących latach.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn typu wtryskarki i zgrzewarki oraz innych urządzeń produkcyjnych.
  • przeprowadzanie wstępnej kontroli jakości produktu

Wymagania

  • sprawność manualna,
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowym przedsiębiorstwie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez zakład,
  • Atrakcyjna stawka rosnącą wraz ze stażem zatrudnienia,
  • Możliwość przyuczenia do zawodu,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • Pakiet socjalny (karty podarunkowe Sodexo, dofinasowania do kolonii dla dzieci, zapomogi indywidualne, dofinansowanie do wypoczynku),
  • Przyjazną atmosferę pracy w bezpiecznym środowisku pracy,
  • Prywatny parking dla pracowników,
  • Dobry dojazd z Bielska oraz z Czechowic-Dziedzic
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia  27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE -  informujemy, iż:Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Trelleborg Sealing Solutions Polska Spółka z o.o. z siedzibą w  00 -105 Warszawa, ul. Twarda 18.Dane kontaktowe:
    daneosobowe.czdz@trelleborg.com;

    Pani/Pana dane osobowe wynikające z CV oraz listu motywacyjnego przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacjiPodanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami ustawy  Kodeks Pracy oraz aktów  wykonawczych jest obowiązkowe.
    Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.
    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych są:
    ● przepisy prawa
    ● Pani/Pana zgoda
    W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem. Dane udostępnione przez Panią/ Pana mogą być przekazywane innym Spółkom w ramach Grupy Trelleborg oraz instytucjom i organom upoważnionym z mocy prawa.
    Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.Administrator danych nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.Pani/Pana dane osobowe  będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu aplikacji.Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko OPERATOR MASZYN
    Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych osobowych i możliwości ich poprawienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.
    Oświadczam również, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych w procesie rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)