Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 10.06.2024
Praca ApS

Pilarz - praca przy wycince drzew

  • Dania zagranica

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta w Danii osoby do pracy na stanowisku:Pilarz / Drwal Miejsce pracy znajdują się na Jutlandii w okolicach Oksbøl

Obowiązki

  • Wycinka drzew
  • Przycinanie wierzchołków drzew
  • Inne prace związane z wycinką
  • Prace stolarskie związane z naprawą domków leśniczych

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia operatora pilarki lub uprawnienia arbortysty.

Oferujemy

  • Duńska umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 180kr brutto na godzinę
  • Pomoc z zakwaterowaniem (Pokoje zawsze jednoosobowe)
  • Pomoc z uzyskaniem wszystkich dokumentów niezbędnych do pracy w Danii - Numer Cpr, karta podatkowa, żółta oraz niebieska karta ubezpieczeniowa
  • Wynagrodzenie za pracę co 14 dni
  • Moliwość długiej współpracy

Visa