• Katowice, śląskie

Sekretarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,Wysoka kultura osobista,Obsługa komputera i pakietu Office,Umiejętność pracy w zespole,Komunikatywność,Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Inne wymagania: Wymagane:
    - wykształcenie min. policealne / pomaturalne, mile widziane wykształcenie wyższe,
    - minimum trzyletnie doświadczenie pracy w sekretariacie kancelarii prawnej lub w sądzie - WARUNEK KONIECZNY,
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu B1 w mowie i piśmie,
    - prawo jazdy kat B,
    - wysoka kultura osobista i doskonała organizacja pracy,
    - podstawowa wiedza księgowa - doświadczenie w wystawianiu faktur,
    - współpraca z biurem rachunkowym w zakresie bieżącej obsługi kadrowo - płacowej,
    - samodzielność, odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu pracy,
    - dyspozycyjność i gotowość do pracy w dynamicznym środowisku pracy,
    - podstawowa wiedza z zakresu prawa,
    - umiejętność wystawiania FV,
    - kontakt z klientami, sądami i innymi Instytucjami.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 840 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4840 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Następna umowa na czas określony 2 lata. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)