Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 20.06.2024
  • Wrocław, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Dijo Baking Sp. z o.o.

Zakres obowiązków

· Kontrola poprawności dokumentów księgowych;

· Kontrola zasad rozliczeń podróży służbowych;

· dekretowanie i księgowanie dokumentów kosztowych krajowych i zagranicznych w tym: import usług, WNT, import towarów;

· księgowanie wyciągów bankowych;

· sporządzanie deklaracji JPK;

· identyfikacja i rozliczanie podatku WHT;

· sprawozdawczość miesięczna;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe. Preferowane kierunki: Ekonomia, Księgowość, Rachunkowość
  • Minimum 3 Lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego – warunek konieczny;
  • Znajomość systemu Comarch ERP XL – mile widziane;
  • Znajomość zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych;
  • Znajomość przepisów z zakresu podatku CIT;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy VAT;
  • Bardzo dobra znajomość EXCEL;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej;
  • Terminowość, dokładność, odpowiedzialność;

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie wraz z motywującym systemem premiowym;
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe oraz rozwojowe na każdym etapie współpracy;
  • Ruchomy system czasu pracy – rozpoczęcie pracy w godzinach 07:00 – 09:00;
  • Darmowy kurs języka angielskiego i niemieckiego;
  • Płatny system poleceń pracowniczych;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Opieka medyczna LuxMed;
  • Ubezpieczenie grupowe – Open Life;
  • Programy motywacyjne, eventy i akcje wewnętrzne;
  • Atmosferę nastawioną na współpracę, optymizm, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem;
  • Indywidualny Plan Rozwoju zawodowego;
  • Cykliczne imprezy oraz wyjazdy integracyjne;
  • Pracę w dynamicznie i szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta MultiSport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Dijo Baking Sp. z o.o. 52-351 Wrocław Zabrodzie 28, NIP: 9131002458. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dijo Baking Sp. z o.o. 52-351 Wrocław Zabrodzie 28, NIP: 9131002458 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Visa