Segula Technologies Poland

Inżynier Logistyki Wewnętrznej

  • Gliwice, śląskie

Logistyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

 SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i petrochemicznego. Obecna w ponad 30 krajach, w ponad 140 oddziałach na całym świecie, skutecznie wspiera klientów wysokimi umiejętnościami swoich 10 000 wykwalifikowanych pracowników.

Zakres obowiązków

  • Definiowanie i opisywanie procesów w zakresie proponowanych rozwiązań;
  • Definiowanie i kwalifikowanie opakowań;
  • Uczestnictwo w naradach i spotkaniach projektowych;
  • Przygotowywanie koncepcji logistycznej dla zakładu produkcyjnego z branży automotive m.in. planowanie magazynu oraz przepływu materiałów i informacji, symulacja procesów logistycznych;
  • Planowanie i projektowanie złożonych struktur logistycznych;
  • Wprowadzanie nowych technologii logistycznych w celu zwiększenia wydajności dostaw materiałów;
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi;
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnianie jej prawidłowego przepływu i jakości.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistycznym (zarządzanie łańcuchem dostaw, inżynieria produkcji, budowa maszyn);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (logistyk, planista procesów logistycznych);
  • Znajomość standardów produkcji motoryzacyjnej;
  • Umiejętność przeprowadzania obliczeń i estymacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość programu Auto CAD oraz Excel;
  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy własnej z innymi działami, nadzorowanie pracy podwykonawców;
  • Doświadczenie w zakresie BHP w obszarach logistycznych;
  • Znajomość procesu LEAN Manufacturing.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach- również za granicą,
  • Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia i opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • Kursy i szkolenia,
  • Spotkania integracyjne,
  • Fantastyczna atmosfera.
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Segula Technologies Poland 80-309 Gdańsk Al. Grunwaldzka 472B, NIP: 5842773142. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Segula Technologies Poland 80-309 Gdańsk Al. Grunwaldzka 472B, NIP: 5842773142 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)