Pracownik lotniska dhl hub – okolice lipska okolice lipsk, niemcy

  • Niemcy zagranica

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: zaświadczenie o niekaralności ,ORGANIZACJA CZASU PRACY,Dobra kondycja fizyczna
  • Inne wymagania: wykształcenie zas. zawodowe, staż pracy 1 rok, dobra kondycja fizyczna, organizacja czasu pracy
    Sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy na zmianie nocnej, w święta i w weekendy
    Warunek konieczny do pracy na lotnisku: kontrola bezpieczeństwa ostatnie 5 lat Twojej działalności/zatrudnienia/bezrobocia musi być poparte dokumentacją bez przerw dłuższych niż 28 dni
    Niekaralność
    Warunek konieczny: znajomość angielskiego lub niemieckiego B1 umożliwiająca swobodną komunikację i możliwość zaliczenia testów końcowych (test językowy i test obsługi przesyłek w ruchu lotniczym).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 60,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Stawka nocna 18,75 Euro
    Wynagrodzenie: 2550-2800 Euro brutto miesięcznie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 28 dni temu)