Trener Przygotowania Motorycznego – Dołącz do zespołu PROS

PROS GYM
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy zaangażowanego trenera przygotowania motorycznego, który będzie wspierał naszych klientów w osiąganiu ich celów. Jeśli masz pasję do zdrowego stylu życia, umiejętność motywowania innych i chcesz pracować w dynamicznym środowisku, to ta praca jest dla Ciebie!

Twoje Obowiązki:

- Indywidualna praca z klientami, w tym prowadzenie wywiadu, analiza potrzeb i celów.

- Opracowywanie spersonalizowanych planów treningowych.

- Przygotowanie motoryczne zawodników.

- Stała współpraca z klientami w celu monitorowania ich postępów i dostosowania planów treningowych.

Wymagania

- Otwartość na różnorodność powierzanych zadań i projektów.

- Posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu przygotowania motorycznego.

- Zaangażowanie w ciągłe doskonalenie swoich umiejętności zawodowych oraz poszerzania swojej wiedzy w zakresie treningu.

- Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

- Dyspozycyjność, rzetelność i chęci do pracy

- Certyfikaty lub licencje związane z treningiem personalnym będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Interesującą pracę w dynamicznym środowisku.

- Udział w ciekawych projektach sportowych.

- Wewnętrzny proces szkolenia według standardów PROS, przygotowujący Cię do pracy z zawodowymi sportowcami.

- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy.

- Atrakcyjny system prowizyjny.

- Możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych.

- Decyzyjność w sprawie strategicznego rozwoju firmy.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie krótkiego formularza rekrutacyjnego:

oraz przesłanie CV. Pamiętaj: Twoja kandydatura będzie rozważona tylko wtedy, gdy otrzymamy twoje CV ( Podpisane imieniem i nazwiskiem) oraz wypełniony formularz.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)