Ekspedient Sklep 24H Praga PŁD. Miedzeszyn

  • Warszawa, mazowieckie
  • 21-23 zł netto / godz. Kontrakt B2B
  • 24-29 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Sprzedawca

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

Praca w jednym z 4 sklepów 24h z alkoholem. 3 lokalizacje są blisko siebie w okolicy ul. Grochowskiej. Jedna lokalizacja to sklep w Miedzeszynie przy zbiegu ulic Patriotów i Przewodowej.

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna, pozytywna obsługa Klienta

  • Dbałość o prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę

  • Systematyczna kontrola wyglądu sklepu i dbałość o zachowanie standardów sklepu

  • Przyjmowanie dostaw , wprowadzanie faktur

  • Kontrola przydatności towaru

Wymagania

  • Jesteś pełny/a energii, pozytywnie nastawiona/y

  • Odpowiada Ci praca w systemie zmianowym

  • Łatwo nawiązujesz relacje i lubisz pracować w zespole

  • Znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie jest mile widziane ale nie wymagane. Wszystkiego cię nauczymy

Oferujemy

  • Zmianowy czas pracy

  • Stawka 23 pln za godzinę na rękę

  • Elastyczny grafik

  • Administratorem danych osobowych jest Kaczorki Dystrybucja Paweł Kaczorek 04-349 Warszawa Szaserów 121/76, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kaczorki Dystrybucja Paweł Kaczorek 04-349 Warszawa Szaserów 121/76, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)