Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 27.05.2024

Lider magazynu

Netland
  • Kalisz, wielkopolskie

Magazynier

Umowa o pracę

Netland to przedsiębiorstwo IT z 20 letnim doświadczeniem oferujące kompleksowe rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych.

Oprócz dystrybucji sprzętu komputerowego, firma zajmuje się także sprzedażą, leasingiem, wynajmem i likwidacją sprzętu oraz świadczy szeroki zakres usług IT w tym serwis sprzętu komputerowego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

Kierowanie zespołem magazynowo logistycznym

Nadzór nad wszystkimi procedurami obowiązującymi na magazynie

Kontrola poprawności wystawiania dokumentów magazynowych, handlowych

Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z przepisami dot. księgowości

Utrzymywanie dobrych relacji i współpraca z firmami transportowymi

Odbiór dostaw sprzętu IT

Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych

Realizacja zamówień klientów

Wymagania

Doświadczenie w pracy w logistyce lub na magazynie – minimum rok

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Znajomość zagadnień związanych z magazynowaniem, logistyką towaru, transportem paletowym

Sprawne operowanie pakietem excel

Mile widziane:

Znajomość języka angielskiego

Znajomość sprzętu komputerowego i branży informatycznej

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

pełne wdrożenie

pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze

ubezpieczenie grupowe

pakiet MultiSport

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wyślij do nas swoje CV! Prosimy o załączenie klauzuli.

Visa