SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY APTEKI INTERNETOWEJ

Biuro Doradcze
  • Poznań, wielkopolskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Naszym klientem jest międzynarodowa sieć drogerii, prężnie rozwijająca się również na rynku polskim. W swojej ofercie posiadają szeroką gamę produktów (m.in. kosmetyków, dermokosmetyków, perfum oraz specjalistycznych kosmetyków dla dzieci i niemowląt). Firma prowadzi sprzedaż zarówno poprzez sklepy stacjonarne jak i rozwijający się e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży apteki internetowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki na stanowisku pracy:

Wspiera lidera zespołu w realizacji zadań mających na celu maksymalizację sprzedaży, w tym m.in.:

Przygotowuje i realizuje akcje marketingowe ustalone centralnie dla wszystkich kanałów sprzedaży i indywidualnie dla apteki internetowej
Rekomenduje zmiany w ofercie produktowej w celu osiągnięcia założonych celów sprzedażowych i marżowych.
Realizuje delistację produktów nieprofitowych.
Odpowiada za utrzymanie relacji z dostawcami i terminowe wykonanie uzgodnień zapisanych w umowach.
Publikuje, aktualizuje, na stronie sklepu cenniki i plany marketingowe zgodne z polityką apteki internetowej. Generuje raporty dotyczące cen bazując na automatycznych analizach lub na aplikacji Yieldigo oraz utrzymuje prawidłowe dane do repricingu.
Weryfikuje poprawność opisów produktów zgodnie z ustaleniami z dostawcą. Współpracuje z zespołem odpowiedzialnym za opisy, zgłasza potrzebę aktualizacji, wprowadzenia poprawek.
Kontroluje poziom zapasów w magazynie w oparciu o dynamikę sprzedaży. Rekomenduje działania polepszające rotację. Zarządza produktami o krótkich datach ważności i zapobiega generowaniu strat.
Pomaga BOK w rozwiązywaniu problemów dotyczących oferty lub realizacji zamówień online.
Współpracuje z Zespołem Usług Marketingowych Sklepu Internetowego przy realizacji celów marketingowych, w tym m.in. pośredniczy w kontaktach z dostawcami przy organizacji akcji promocyjnych i innych narzędzi prosprzedażowych.
Realizuje, wdraża w sklepie zmiany prawne dotyczące asortymentu aptecznego. Dostosowuje ofertę apteki internetowej do wymagań wewnętrznych i zewnętrznych.
Rekomenduje usprawnienia dotyczące zarządzania apteką internetową. Realizuje zadania w ramach projektów, w których uczestniczy zespół.

Od Kandydatów oczekujemy:

Posiadania uprawnień technika farmaceutycznego lub magistra farmacji (preferowane)
Co najmniej 2 lata doświadczenia pracy w branży związanej z farmacją
Doświadczenia we współpracy z dostawcami farmaceutycznymi i przedstawicielami handlowymi
Aktualnej wiedzy z zakresu prawa farmaceutycznego i funkcjonowania apteki
Znajomości bazy lekowej i rynku aptek internetowych
Umiejętności obsługi CMS (np. Magento)
Znajomości zasad SEO
Znajomości języka angielski o na poziomie B2
Umiejętności utrzymywania i nawiązywania relacji oraz ma doświadczenia w prowadzeniu negocjacji
Zdolności analitycznych i gotowości do pracy z liczbami

Firma oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o UoP lub kontrakt B2B
Szeroki zakres benefitów (m.in. dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenie, karta Multisport, zniżki pracownicze, dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i niemieckiego)
Ciekawe i różnorodne zadania w których możesz wykorzystać swoją kreatywność
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)