Specjalista ds. jakości/ kontroler mechanik (nr 1278)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Kontroler jakości

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego,dobra obsługa komputera,prawo jazdy kat.B
  • Inne wymagania: CZEGO OCZEKUJEMY:
    - Wykształcenie min. średnie;
    - Znajomość rysunku technicznego;
    - Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi;
    - Samodzielność, aktywność i inwencja w pracy;
    - Umiejętność pracy w zespole;
    - Dobra znajomość obsługi komputera;
    - Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym;
    - Przestrzeganie procedur jakościowych;
    - Znajomość normy ISO;
    - Dyspozycyjność;
    - Prawo jazdy kat. B;
    - Mile widziane uprawnienia kontroli spoin wg normy EN ISO3834-5.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)