Pod/inspektor/starszy specjalista w dziale inwestycji

  • Koszalin, zachodniopomorskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne:
    Pracownikiem zatrudnionym na tym stanowisku może być osoba, która:
    - posiada obywatelstwo polskie,
    - ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
    - posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku urzędniczym,
    - nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu na umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe,
    - cieszy się nieposzlakowaną opinią,
    - wykształcenie wyższe techniczne: budownictwa o specjalności drogowej lub pokrewne, inżyniera środowiska, geodezja,
    - w przypadku podinspektora staż pracy nie wymagany,
    - w przypadku inspektora 3 lata stażu,
    - w przypadku starszego specjalisty 5 lat stażu pracy.
    dodatkowe ( pożądane ):
    - znajomość regulacji prawnych: ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy prawo budowlane, Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 24 czerwca 2022 r. w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych,
    - znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego,
    - ogólna znajomość zasad kosztorysowania,
    - prawo jazdy kat. B,
    - znajomość pakietu MS Office, Excel, programu "Rodos"
    - umiejętność organizacji pracy, komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność zarządzania czasem pracy i pracą pod presją czasu, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)