• Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe:
    1) posiada dyplom ukończenia kolegium pracowników służb społecznych;
    2) posiada ukończone studia wyższe na kierunku praca socjalna
    3) do dnia 31 grudnia 2013 r. ukończyła studia wyższe o specjalności przygotowującej do zawodu pracownika socjalnego na jednym z kierunków:
    a) pedagogika, b) pedagogika specjalna, c) politologia, d) polityka społeczna, e) psychologia, f) socjologia, g) nauki o rodzinie
    4) przed dniem 1 stycznia 2007r. otrzymała dyplom wyższej szkoły zawodowej o specjalności praca socjalna,
    5) przed dniem1 stycznia 2008r. ukończyła lub kontynuowała studia wyższe o specjalności praca socjalna na jednym z kierunków: pedagogika, politologia, polityka społeczna, psychologia, socjologia lub nauki o rodzinie,
    6) przed dniem1 maja 2004 r. ukończyła studia wyższe na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia, politologia i nauki społeczne lub socjologia,
    7) w dniu 1 maja 2004 r. kontynuowała i do dnia 31 października 2007 r. ukończyła stiudia wyższe magisterskie na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia lub socjologia,
    8) przed dniem1 maja 2004 r. rozpoczęły studia wyższe licencjackie lub wyższe magisterskie na kierunkach: pedagogika, psychologia, politologia lub socjologia, po uzyskaniu dyplomu ukończenia tych studiów mogą wykonywać zawód pracownika socjalnego.
    Praca w godzinach 7.30-15.30
    Data rozpoczęcia zatrudnienia: Po wyborze kandydata
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + Dodatek dla prac.socjalnego 400 zł
    + Dodatek za wysługę lat 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)