Księgowy sekcja uposażeń i wynagrodzeń pion głównego księgowego kpw

  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Ekonomia, księgowość, finanse,wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ekonomia, księgowość, finanse
  • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: wykształcenie wyższe - 1 rok pracy, średnie - 3 lata pracy.
    Umiejętności - uprawnienia: umiejętności samodzielnej pracy oraz w zespole osób, samodzielność, dyspozycyjność.
    Znajomość języka obecego: nie wymagana Praca w godzinach: 7:00 - 15:00
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 668 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (w tym 3.890 płaca zasadnicza + 20% premii) oraz dodatek za wysługę lat w zależności od stażu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)