• Gorlice, małopolskie pow. gorlicki

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: pielęgniarstwo
  • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. policealne kierunkowe; staż pracy - mile widziany; prawo wykonywania zawodu pielęgniarki; umiejętności pielęgniarskie.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 459,69 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Okres zatrudnienia: 3 miesiące (okres próbny)
    Godziny pracy: 7:30-18:30 (wg grafiku)

    Wysokość proponowanego wynagrodzenia (brutto) w zależności od wykształcenia:
    1) wykształcenie średnie - 5459,69 zł
    2) wykształcenie wyższe (licencjat pielęgniarstwa) - 5965,38 zł
    3) wykształcenie wyższe (mgr pielęgniarstwa) - 6473,07 zł
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)