• Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ekonomia, zarządzanie,finanse,rachunkowość i pokrewne
  • Inne wymagania: Kandydaci na stanowisko Dyrektora ds. Ekonomicznych powinni posiadać:
    a)wykształcenie wyższe ekonomiczne ( tytuł magistra) ,
    b)co najmniej 6 letnie doświadczenie zawodowe, w tym co najmniej 3-letni staż na stanowisku kierowniczym,
    c)wiedzę w zakresie obowiązujących regulacji prawnych, w tym w szczególności: Ustawy o rachunkowości; Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych; Ustawy o podatku od towarów i usług.
    Okres zatrudnienia: Docelowo - umowa na czas nieokreślony.
    Praca w godzinach: 7:00 - 15:00
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 10 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Docelowo - 11 800 zł/miesięcznie
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 miesięcy temu)