Doradca zawodowy

  • Cieszyn, śląskie pow. cieszyński

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Doradca zawodowy
  • Inne wymagania: poziom wykształcenia- wyższe I lub II st. (preferowane wykształcenie wyższe mgr. na kierunku: zarządzanie, psychologia, doradztwo zawodowe);
    staż pracy - doświadczenie zawodowe
    co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa zawodowego lub doradztwa w zakresie przedsiębiorczości (w ostatnich 5 latach), poświadczone odpowiednimi dokumentami
    umiejętności / specjalności
    aktualna wiedza z zakresu przepisów prawa normujących prowadzenie działalności gospodarczej oraz podstaw ochrony własności intelektualnej
    znajomość języka obcego - znajomość języka angielskiego min B1/B2
    inne: znajomość MTQPlus, test PROKOS lub Top 5 CliftonStrengths
    posiada umiejętności trenerskie zdobyte w toku działalności zawodowej oraz znajomość różnorodnych metod diagnozujących predyspozycje zawodowe i personalne
    prawo jazdy kat. B
    gotowość do pracy w weekendy (średnio dwa weekendy w miesiącu, za wyjątkiem wakacji)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 850,14 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)