• Tarnów, małopolskie

Krawiec

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: 2 lata doświadczenia na stanowisku krawcowej, umiejętność obsługi profesjonalnych maszyn do szycia ( overlock, stębnówka, dzianinówka), chęć do pracy, zaangażowanie, sumienność, uczciwość, dobra organizacja, może być osoba z orzeczeniem o st. niepełnosprawności, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w przedziale godz. 9.00-18.00 oraz w soboty w przedziale godz. 9.00-13.00 ( praca na umowę zlecenie po 4 godz. dziennie). Wynagrodzenie 27,70 zł/h brutto. Kontakt: 1.Trendy Dance Katarzyna Skiba 2. SK CONSULTING Katarzyna Skiba, ul. Hodowlana 6, 33-100 Tarnów, konieczny wcześniejszy kontakt telefoniczny 606 944 699, CV można przesyłać na adres e-mail: sklep@trendydance.pl.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 21 dni temu)