Praca w dziale marketingu - dołącz do naszego zespołu

Pacz
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Jesteśmy nowoczesną agencją marketingową zlokalizowaną w samym centrum Warszawy, dążącą do innowacji i kreatywności w każdym projekcie. Poszukujemy ambitnej i zdolnej osoby, która dołączy do naszego zespołu.

Obowiązki:

• Opracowywanie strategii marketingowych zgodnie z celami klienta

• Planowanie i realizacja kampanii marketingowych

• Analiza danych i wyników kampanii

• Bezpośredni kontakt z klientem indywidualnym i biznesowym

• Współpraca z zespołem administracyjnym

Wymagania

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

• Kreatywność i umiejętność myślenia analitycznego

• Dyspozycyjność na pełen etat od zaraz

Oferujemy

• Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie innowacja jest ceniona

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

• Integracje i w Polsce i za granicą

Nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy pakiet szkoleń od podstaw.

Jeśli jesteś pasjonatem marketingu i chcesz dołączyć do naszej zgranej ekipy, prześlij swoje CV
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)