Ekspedientki kasjerki do delikatesów

PWE-I ML
  • Warszawa, mazowieckie

Kasjer

Umowa o pracę

• Zatrudnienie na umowę o pracę
• Stabilne wynagrodzenie zawsze na czas
• Szkolenie i wsparcie na początkowym etapie współpracy
• Praca w systemie zmianowym
JAKICH OSÓB SZUKAMY?
• Posiadających doświadczenie w branży spożywczej
• Uśmiechniętych, życzliwych, otwartych na kontakt z Klientami
• Gotowych do pracy w systemie zmianowym
• Zaangażowanych, dokładnych i chętnych do nauki
JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?
• Obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
• Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów
• Przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
• Przygotowywanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych
• Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie

Chętnych zapraszamy do kontaktu pod numer telefonu 22 831 35 45 lub osobistego stawienia się w naszym sklepie przy ul.Piwnej 45/47
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)