Kucharz/kucharka w okręgowym ośrodku wychowawczym w warszawie falenicy

  • Warszawa, mazowieckie

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
  • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze branżowe w zawodzie kucharz lub zasadnicze zawodowe i świadectwo czeladnicze/mistrzowskie w zawodzie kucharz, komunikatywność, dokladność, sumienność i dobra organizacja pracy, posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych; osoba, która nie była prawomocnie skazana za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne lub postępowanie karne skarbowe w sprawie o umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

    1) przygotowywanie posiłków w oparciu o dzienny raport żywieniowy.
    2) przyjmowanie z magazynu spożywczego produktów żywnościowych, właściwe ich przechowywanie i przygotowanie do spożycia.
    3) posługiwanie się urządzeniami i maszynami gastronomicznymi zgodnie z instrukcjami obsługi.
    4) przestrzeganie przepisów HACCAP i procedur Dobrej Praktyki Higienicznej podczas pracy w kuchni.
    5) utrzymanie czystości we wszystkich pomieszczeniach kuchennych (kuchnia, pomieszczenie zmywalni, obierak, magazyn podręczny) zgodnie z przepisami bhp i p.poż.

    Praca w godzinach 6:00-16:00 oraz w niedzielę i święta zgodnie z harmonogramem.

    Dokumenty i wymagania:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4242 zł brutto + 35% dodatek za trudną pracę + dodatek stażowy (5-20%).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)