Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

  • Koszalin, zachodniopomorskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Jednolite studia magisterskie prowadzone zgodnie z nowym standardem kształcenia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolne i posiada przygotowanie pedagogiczne lub studia pierwszego stopnia prowadzone zgodnie z przepisami obowiązującymi przed dniem 3 sierpnia 2019 r. na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna i posiada przygotowanie pedagogiczne, lub studia drugiego stopnia prowadzone zgodnie z nowym standardem kształcenia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna i posiada przygotowanie pedagogiczne, lub studia prowadzone zgodnie z przepisami na:
    a. kierunku zgodnym (specjalności zgodnej) z prowadzonymi zajęciami i posiada przygotowanie pedagogiczne lub
    b. kierunku, którego efekty uczenia się w kategoriach wiedzy I umiejętności obejmują treści prowadzonych zajęć I umiejętności obejmują treści prowadzonych zajęć określone w podstawie programowej wychowania przedszkolnego lub podstawie programowej kształcenia ogólnego dla tych zajęć na odpowiednim etapie edukacyjnym i posiada przygotowanie pedagogiczne, lub
    c. kierunku pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, lub wczesnoszkolnym, lub d. kierunku innym (specjalności innej) niż określone w lit. a-c I posiada przygotowanie pedagogiczne oraz ukończyła studia podyplomowe prowadzone zgodnie z przepisami obowiązującymi przed dniem 03.08.2019 r. w zakresie prowadzonych zajęć, lub zakład kształcenia nauczycieli w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolny.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 do 5 915 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego oraz od wymiaru zatrudnienia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)