Młodszy specjalista ds. marketingu

  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: -wykształcenie: marketing, zarządzanie, farmacja, kierunki humanistyczne
    -mile widziane doświadczenie w marketingu
    -znajomość branży farmaceutycznej
    -poczucie estetyki i doświadczenie w pracy nad projektami graficznymi
    -umiejętność pisania i redagowania tekstów
    -zarządzanie projektem
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: +premia
    Pracodawca oferuje także:
    -dobre i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    -możliwość rozwoju , szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    -dofinansowanie KART MULTISPORT, ubezpieczenie na życie.
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)