Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.05.2024

Księgowy w wydziale budżetowo-administracyjnym (nr 1260)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Obsługa komputera,obsługa urządzeń biurowych
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - Wykształcenie: średnie
    - Znajomość ustawy o finansach publicznych
    - Znajomość ustawy o służbie cywilnej
    - Zdolność analitycznego myślenia i komunikatywność
    - Umiejętność współpracy
    - Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
    - Umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows) i urządzeń biurowych
    - W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r.
    pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w
    rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów
    bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów
    urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie
    lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
    - Posiadanie obywatelstwa polskiego
    - Korzystanie z pełni praw publicznych
    - Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

    dodatkowe:
    - Wykształcenie: wyższe,
    - Doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości,
    - Umiejętność organizacji pracy i orientacji na osiąganie celów,
    - Umiejętność obsługi programów finansowo-księgowych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

    Dostępność:
    - Nasz urząd jest pracodawcą równych szans. Aplikacje rozważane są z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
    - Jako osoba z niepełnosprawnością nie możesz skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu nie składaj dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.
    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wyniósł co najmniej 6%.

    Warunki pracy:
    Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Stanowisko pracy zlokalizowane w pokojach biurowych. Podstawowe wyposażenie stanowiska to zestaw komputerowy z oprogramowaniem. Obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę. Reprezentowanie urzędu na zewnątrz. Czas pracy - zgodnie z przepisami ustawy o służbie cywilnej.

    Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: Stanowisko pracy zlokalizowane jest na I piętrze budynku. Występuje utrudniony lub ograniczony dostęp do budynku dla osób, które mają problemy z samodzielnym poruszaniem się po schodach.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP