Jobwise Łukasz Frankowski

Operator piły CNC z podstawowym niemieckim lub komunikatywnym angielskim. Dobre warunki!

  • Niemcy zagranica

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje: Operator piły CNC z podstawowym niemieckim lub kom. angielskim

Operator piły CNC z podstawowym niemieckim lub komunikatywnym angielskim. Dobre warunki!

Obowiązki

  • obsługa piły półautomatycznej oraz sterowanej CNC
  • przetwarzanie stali, stali nierdzewnej, aluminium i tworzyw sztuczych zgodnie z określonymi rysunkami

Oferujemy

  • zarobki 2300-2800€/ h netto (liczone z pierwszej klasy podatkowej)
  • stabilną pracę na dłuższy okres czasu
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
  • dodatki świąteczne oraz urlopowe
  • możliwość zaliczek

Wymagania

  • język niemiecki A1 lub angielski B1
  • własne auto
  • minimum 2 lata doświadczenia

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)