Spawacz MIG/MAG lub TIG

  • Holandia zagranica

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Vebri Work

Zachęcamy do aplikacji na stanowisko Spawacza w Holandii. W naszej ofercie posiadamy stanowiska dostępne na terenie całego kraju.Poszukujemy spawaczy MIG/MAG lub TIG. Nasze stanowiska dotyczą zarówno spawania stali jak i aluminium. Z przyjemnością dostosujemy ofertę do Twoich preferencji i umiejętności.

Obowiązki

  • W naszej ofercie posiadamy oferty dotyczące spawania konstrukcji stalowych, maszyn, bram i ogrodzeń, zbrojeń i wiele innych.

Wymagania

  • Umiejętność spawania metodą MIG/MAG lub TIG
  • Gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • Prawo jazdy
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Tygodniówkę w wysokości €600 netto. Jest to kwota po wszystkich odtrąceniach
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym i ubezpieczenie medyczne
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich (dostępna w języku polskim)
  • Opieka zaangażowanego zespołu, którego priorytetem jest satysfakcja pracowników z pracy w Holandii!
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego

  • Co możemy dla Ciebie zrobić?
  • Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży możemy śmiało powiedzieć, że wiemy, jak znaleźć dla Ciebie idealną pracę. Bierzemy pod uwagę Twoje mocne strony i dostosowujemy się do Twoich oczekiwań – liczy się dla nas Twoja satysfakcja. Następnym krokiem jest dopasowanie Twojej aplikacji do jednego z wielu pracodawców w wybranej przez Ciebie branży. I tak rozpocznie się Twoja nowa przygoda!
  • Oczywiście to dopiero początek. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji! Zawsze możesz skontaktować się z koordynatorami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub trudności.
  • Dla nas liczy się jakość!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vebri Work 7556BN Hengelo Demmersweg 21, NIP: NL863206761B01 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)