INTEC-Personal GmbH & Co. KG

Elektryk przemysłowy / Monter szaf sterowniczych

  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • elektryka przemysłowa
  • montaż, okablowanie, podłączanie szaf sterowniczych i rozdzielczych zgodnie z planami
  • prace serwisowe w obszarze przemysłowym
  • elektryka budowlana

Wymagania

  • ukończone wykształcenie zawodowe jako Elektryk, Mechatronik, Elektryk przemysłowy, Elektronik lub porównywalne kwalifikacje
  • doświadczenie w pracy na stanowisku prefabrykacji szaf, rozdzielnic
  • umiejętność czytania rysunków, schematów technicznych
  • posługiwanie się urządzeniami pomiarowymi i testującymi
  • prawo jazdy kat. B + własne auto na wyjazd do pracy
  • znajomość języka niemieckiego A2 – B1
  • lub znajomość języka angielskiego B1

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
  • diety
  • renomowane miejsca pracy na terenie Niemiec
  • bonus wakacyjny i świąteczny
  • bezpłatna odzież robocza
  • 250 Euro bonusu za polecenie nowego pracownika
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)