Operator wózka widłowego

  • Czyżowice, śląskie pow. wodzisławski

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Inne wymagania: Uprawnienia na wózki widłowe.
    Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
    Zaangażowania w realizację powierzonych zadań.
    Mile widziane doświadczenie zawodowe.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 100 PLN
  • Opis wynagrodzenia: System pracy po 12 godzin w godz. 05.00-17.00; 17.00-5.00
    Benefity:
    1. Prywatna opieka medyczna.
    2. Dofinansowanie ubezpieczenia na życie.
    3. Karta Multisport.
    4. Premie świąteczne i uznaniowe.
    5. Spotkania integracyjne.
    6. Jubileusze.
    8. Indywidualne szkolenia.
    9. Zakup produktów w preferencyjnych cenach.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)