• Warszawa, mazowieckie

Dekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Dekarz* (wymagany staż - lata: 3)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Praca w godzinach: pon. 7:30-17:30 wt.,śr.czw.,pt. 7:30-14:30;

    1. Bieżąca kontrola stanu technicznego dachów w tym m.in.: pokrycia dachów, kominów, czapek i nasad kominiarskich, kominków, obróbek blacharskich, rynien, rur spustowych, drabinek, klamer i wyłazów, zwyżek oraz osprzętu użytkowanego przez lokatorów np. anten wraz z sprawdzeniem mocowania kabla zasilającego.
    2. Bieżąca kontrola stanu technicznego dostępnych poddaszy w tym m.in.: stan więźby dachowej, ocieplenia, porządku. 3. Miejscowe naprawy pokrycia dachowego, obsługa palnika, przygotowanie podłoża, impregnacja, przyklejenie papy termozgrzewalnej.
    4. Naprawa lub wymiana obróbek blacharskich w tym m.in.: gzymsów - pasów podrynnowych, rynien wraz z mocowaniami, pasów nadrynnowych, obróbek blacharskich ogniomurów i wydr, parapetów zewnętrznych, kominków wentylacyjnych, rur spustowych.
    5. Uzupełnianie docieplenia poddaszy, wykonanie izolacji stropodachów.
    6. Naprawa murarska kominów, otynkowanie, docieplenie, naprawa czapki betonowej.
    7. Zabezpieczanie wyłazów dachowych, drabin, klamer przed dostępem osób nieupoważnionych.
    8. Bieżące czyszczenie rynien, koszy, sprzątanie pokrycia dachowego, czyszczenie rewizji rur spustowych.
    9. Zabezpieczanie obróbek blacharskich, elementów żeliwnych przed wystąpieniem korozji, malowanie

    - wykształcenie: zasadnicze zawodowe;
    - 3 lata doświadczenia zawodowego;
    - komunikatywna znajomość języka polskiego;

    Premie oraz dodatki:
    + dodatek stażowy;
    + premia uznaniowa;

    [Zgłoszenia: Tel: 228461467, email: jadwisin@wsmochota.com.pl ]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 900 do 7 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy;
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)