• Puławy, lubelskie pow. puławski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: praca od 01 czerwca 2024 r., godz. pracy wg planu internatu, etat (24 godz. tygodniowo)

    wskazana praca w szkole średniej,
    poziom wykształcenia:
    1) studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, w zakresie resocjalizacji lub socjoterapii oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, lub
    2) studia drugiego stopnia, lub jednolite studia magisterskie, na dowolnym kierunku (specjalności) i studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie resocjalizacji lub socjoterapii oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, lub
    3) zakład kształcenia nauczycieli w specjalności resocjalizacja, lub socjoterapia, lub
    4) zakład kształcenia nauczycieli w dowolnej specjalności i kurs kwalifikacyjny w zakresie resocjalizacji, lub socjoterapii
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia zależne od stopnia awansu zawodowego
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)