• Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Pedagog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
  • Inne wymagania: niezbędne:
    - wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane pedagogiczne), w tym licencjat;
    - doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku, w szczególności z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, bądź nim dotkniętym,
    - znajomość ustawy z dnia 13.06.2003 r. o zatrudnieniu socjalnym (Dz.U. z 2003 r. Nr 122, poz.1143 ze zm.),
    - dobra organizacja pracy i pełne zaangażowanie.
    dodatkowe:
    - komunikatywność, empatia, asertywność,
    - sumienność, samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji obowiązków zawodowych,
    - umiejętność działania w warunkach zmian.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)