Specjalista ds. handlowych

PGB Human Resources Sp. z o.o.
  • Pruszków, mazowieckie pow. pruszkowski

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dla naszego klienta - producenta armatury przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. handlowych
Zakres zadań:
- Bieżąca obsługa klienta krajowego,
- Realizacja zamówień,
- Współpraca z Przedstawicielem Regionalnym
- Przygotowywanie ofert,
- Współpraca z dostawcami.

Wymagania

- Język angielski (komunikatywny w mowie i piśmie),
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
- Doświadczenie w pracy z klientem,
- Znajomość pakietu MS office,
- Dokładność, rzetelność i systematyczność, dynamika w działaniu
- Zaangażowanie, samodzielność i konsekwencja,
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- Doskonała organizacja pracy i zdolność ustalania priorytetów.

Oferujemy

-Umowa o pracę na pełen etat,
- Kameralny dynamiczny zespół, przyjazne środowisko pracy,
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowej firmie,
- Wsparcie doświadczonych współpracowników,
- Pakiet benefitów.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)