Technik Utrzymania Obiektu

office people
  • Katowice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Dla naszego klienta, który świadczy usługi z zakresu opieki technicznej nad budynkami, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technika Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków

- Prace mające na celu utrzymanie budynku w należytej sprawności technicznej

- Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji i urządzeń

- Drobne prace ogólnobudowlane

- Usuwanie bieżących usterek

- Reagowanie na zgłoszenia oraz awarie w budynku

Wymagania

- Wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie techniczne zawodowe

- Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel obsługa poczty)

- Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu technicznym instalacji elektrycznych, sanitarnych, HVAC.

- Mile widziane Uprawnienia SEP min E1 lub gotowość do ich pozyskania

- Dodatkowym atutem będą uprawnienia grupy G2 oraz G3 oraz znajomość instalacji budynkowych, pożarowych

- Prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (6 000 – 7 000 zł brutto miesięcznie

- Możliwość zdobycia uprawnień SEP

- Szybki proces rekrutacyjny

- Praca dwuzmianowa

- Umowa o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

- Opieka medyczna

- Karta Multisport

- Wczasy pod gruszą

- Wyprawka szkolna dla dziecka
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)