Malarz Przemyslowy w ocynkowni

  • Holandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Sagius Uitzenders B.V.

W Coatinc Roermond jesteśmy dumni z dostarczania wysokiej jakości rozwiązań powłokowych dla przemysłowych komponentów stalowych. Jako część Grupy Coatinc, nasza firma odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu powłok ochronnych, które zapewniają trwałość i długowieczność dla różnych zastosowań. Położeni obok naszych odpowiedników w De Meern i Albasserdam, działamy z zobowiązaniem do doskonałości i innowacji w branży powłokowej.

Obowiązki

  • • Naniesienie przemysłowych powłok na duże komponenty stalowe przy użyciu sprzętu do natrysku. • Przygotowanie powierzchni do aplikacji powłoki, w tym czyszczenie i szlifowanie. • Mieszanie i przygotowywanie materiałów malarskich zgodnie ze specyfikacjami. • Bezpieczne i efektywne operowanie sprzętem w celu osiągnięcia wysokiej jakości rezultatów. • Utrzymywanie czystego i zorganizowanego środowiska pracy.

Wymagania

  • • Doświadczenie w przemysłowym malowaniu natryskowym, takie jak malowanie proszkowe, malowanie mokre (malowanie samochodowe) lub podobne techniki przemysłowego malowania. • Zdolność do dokładnego mieszania i przygotowywania materiałów malarskich. • Biegłość w obsłudze sprzętu do natrysku i powiązanych narzędzi. • Silna dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonywanej pracy. • Elastyczność w pracy w zespole i dostosowywanie się do zmieniających się wymagań projektowych. • Posiadanie ważnego prawa jazdy będzie dodatkowym atutem. • Biegła znajomość języka angielskiego jest mile widziana.

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w przedziale od €14,71 do €15,61 za godzinę, w zależności od doświadczenia. • Pełny etat z stabilnymi godzinami pracy od 6:00 do 16:30. • Możliwość pracy w dynamicznej i rozwijającej się firmie w ramach Grupy Coatinc. • Potencjał rozwoju kariery i rozwijania umiejętności. • Kultura pracy oparta na wsparciu, bezpieczeństwie i pracy zespołowej.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sagius Uitzenders B.V. 2712PB Zoetermeer Bleiswijkseweg 43A, NIP: NL 821634888671 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)