Asystent ds. technologii żywności

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Łomża, podlaskie pow. Łomża

Technolog żywności

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: technologia żywności lub pokrewne, specjalizacja: technologia żywności lub pokrewne,średnie branżowe, kierunek: technologia żywności lub pokrewne
  • Inne wymagania: wymagania: wykształcenie średnie/ wyższe (kierunek/specjalność: technologia żywności lub pokrewne), umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania, komunikatywność, podzielność uwagi, kreatywność, pomysłowość i pasja do kulinariów
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: ; wynagrodzenie brutto: od 4300 zł/mies.- w zależności od kwalifikacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)