Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.05.2024

Asystent działu sprzedaży

Netland
  • Kalisz, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Firma Netland od 20 lat prowadzi sprzedaż sprzętu komputerowego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie zespołu handlowego w sprzedaży produktów i rozwiązań z obszaru IT.

Obecnie poszukujemy:

Asystenta sprzedaży

Zakres obowiązków:
• Wsparcie działu handlowego w zakresie obsługi pozyskanych zamówień
• Koordynacja realizacji zamówień
• Wystawianie dokumentów handlowych
• Nadzór nad gwarancją i terminowością dokumentów
• Kontrola nad terminami w zakresie dokumentów związanych z obszarem handlowym
• Stały kontakt z działem handlowym

Oczekiwania:
• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w bankowości
• Mile widziane wyższe wykształcenie
• Zainteresowanie obszarem IT
• Wysoka kultura osobista, pełne zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pełne wdrożenie
• Pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze
• Dostęp do baz wiedzy czołowych producentów
• Ubezpieczenie grupowe
• Pakiet MultiSport
• Zniżka na zakup produktów