Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.05.2024

Operator suwnicy

  • Niemcy zagranica

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Runtime GmbH

Runtime Personal by Synergie GmbH w Bischofswerda jest częścią jednej z największych Agencji Pracy w Niemczech.Dla naszego Klienta z Coswig poszukujemy Operatora suwnicy z poziomu roboczego.

Obowiązki

  • Przenoszenie za pomocą suwnicy elementów konstrukcji stalowych oraz elementów kontenerów mieszkalnych, jak i samych kontenerów

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie Operatora suwnicy
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy
  • Prawo jazdy + auto
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

Oferujemy

  • Umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Premie urlopowe i świąteczne
  • Wynagrodzenie wg. Taryfikatora IGZ od 14,15€/h brutto + 3€ netto diety do każdej przepracowanej godziny na zakwaterowanie lub dojazdy
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • Aplikacje proszę przesyłać na adres email Aplikuj
  • Telefon do kontaktu 662757607

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Runtime GmbH 28195 Bremen Martinistraße 57, NIP: de2222222222 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.