Kierownik sali/kelner

Itamae Sushi
  • Bielsko-Biała, śląskie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Restauracja Itamae Sushi to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o najdrobniejsze szczegóły.

Poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko kelnera i kierownika sali. Praca w pełnym wymiarze godzin (ok. 170 h miesięcznie). Zależy nam na stałej współpracy.

Jeśli jesteś gościnny/a, masz mnóstwo energii do działania, potrafisz organizować pracę zespołu, dobrze radzisz sobie z powierzonymi zadaniami, a do tego jesteś pracowity/a i odpowiedzialny/a to znak, że szukamy właśnie Ciebie. Potrzebujemy osób ambitnych, zadaniowych i gotowych do podejmowania wyzwań.

Obowiązki:

- zarządzanie 5 os. zespołem kelnerskim (szef sali)

- rekrutacja i wdrażanie do pracy nowych kelnerów (szef sali)

- tworzenie grafików kelnerskich (szef sali)

- zamówienia napojów, chemii (szef sali)

- obsługa Gości restauracji

Oferujemy

- stałe zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie (pensja, system premiowy)

- pracę w zgranym zespole

- możliwość rozwoju

- profesjonalne wdrożenie do pracy (szkolenie stanowiskowe, jasny zakres obowiązków)

Wymagania

- ukończone 18 lat

- książeczka sanepidowska

- dyspozycyjność

- konieczne doświadczenie na w/w stanowisku min. 2 lata (szef sali)
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)