Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.05.2024

Inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Komenda Powiatowa Policji w Sandomierzu
  • Sandomierz, świętokrzyskie pow. sandomierski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca w pomieszczeniu
  • praca złożona wymagająca umiejętnośći podejmowania decyzji w sytuacjach bezprecedensowych
  • wymagająca dyspozycyjności
  • wyjazdy służbowe
  • wielozadaniowość
  • umiejętność współpracy
  • praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym
  • praca przy monitorze ekranowym powyżej dobowego wymiaru czasu pracy

Inspektor ds. BHP zajmuje pomieszczenie służbowe na pierwszym piętrze, budynek dwupiętrowy, nie posiada windy. Budynek KPP w Sandomierzu posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych oraz drzwi o odpowiedniej szerokośći. Toaleta dla osób niepełnosprawnych znajduje się na parterze budynku.

  • przeprowadza kontrole warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp
  • sporządza analizy okresowe z zakresu bhp
  • ustala okoliczności i przyczyny wypadków w związku z pełnieniem służby/wykonywaniem pracy i sporządza dokumentację w tym zakresie
  • opracowuje dokumentację dotyczącą ryzyka zawodowego
  • prowadzi wstępne oraz okresowe szkolenia z zakresu bhp

Wymagania

  • wykształcenie: średnie bezpieczeństwo i higiena pracy
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego prowadzenie pracy biurowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • doświadczenia zawodowego w administracji mundurowej
  • poświadczenie bezpieczeństwa

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce do ćwiczeń lub zajęcia sportowo-rekreacyjne w miejscu pracy
  • Miejsce do odświeżenia się
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników