• Wrocław, dolnośląskie

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: konieczne do spełnienia związane ze stanowiskiem pracy:

    Wykształcenie: zawodowe/średnie,
    Znajomość języka polskiego,
    Dyspozycyjność (praca zmianowa),
    Znajomość zasad systemu HACCP (w tym GMP i GHP),
    Obowiązkowe aktualne badania do celów sanitarnoepidemiologicznych do wglądu podczas rozmowy rekrutacyjnej,
    Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o:
    - zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą,
    - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby.

    Mile widziane: dodatkowe kompetencje:
    Mile widziane doświadczenie pracy w żywieniu zbiorowym.

    Benefity:

    Benefity:
    pakiet socjalny - w tym dofinansowanie wypoczynku;
    niskooprocentowane pożyczki remontowe;
    możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej;
    dofinansowanie do zakupu okularów do pracy przy komputerze;
    możliwość wykupienia ubezpieczenia pracowniczego;
    możliwość korzystania z terenów rekreacyjnych Akademii;
    uznaniowe premie kwartalne i możliwość wyróżnienia dodatkowym urlopem w ciągu roku.
    nagrody jubileuszowe,
    odprawy emerytalne,
    nagrody roczne (tzw. 13 pensja).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)